Tescoma multifunkčný hrniec Purity MicroWave

Info v obchode2,99 €94 % • 11 176 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 349 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Tescoma.sk

Pred časom som si kúpila Tescoma naparovaciu misku na zemiaky. Som lekár, teda k prezentovanej príprave pokrmov som pristupovala trocha rezervovane (tých popísaných "plusov" bolo veľa, ale oslovila ma skutočne nanotechnológia výroby, ekológia prípravy a samotná údržba výrobku, šetrenie energií a čas od samotnej prípravy až k servírovaniu. Po prvom "varení" som bola absolútne nadšená a objednala som všetky dostupné výrobky aj pre domácnosť svojej dcéry a predviedla a odporúčala výrobky svojim zamestnancom. Verím, že bude veľa spokojných zákazníkov.

• Univerzálnosť

Vynikajúci na ľahké a rýchle varenie na pare a ohrievanie aj rozmrazovanie pokrmov v mikrovlnnej rúre, s roštom na grilovanie pokrmov bez tuku a žiaruvzdornou silikónovou miskou na prípravu popcornu. Vyrobený unikátnou technológiou nanoCARE zo špičkového plastového materiálu vhodného na použitie v zdravotníctve a farmácii. Riad PURITY MicroWave nevstrebáva pachy pokrmov a nezafarbuje sa. Je antibakteriálny, úplne neutrálny a nijako neovplyvňuje kvalitu pokrmov na ich prípravu a skladovanie. Šetrí čas, energiu, peniaze aj prírodu, po použití ho stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. 3 roky záruka.

Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 534 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• Univerzálnosť